آموزش و تولیدات تصویری

موسسه فرهنگي  هنري آرين‌خو به منظور ايجاد بسترهاي لازم در راستاي رشد و آموزش جوانان میهن‌مان در عرصه سینما اقدام به تجهیز مدرسه سینمایی آرین با دریافت مجوز1292/153  مورخ 18/7/1379 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نمود.

مدرسه سینمایی آرین با کادر مجرب براي خدمت به جوانان انجام وظیفه می‌كند و سلامتي محتواي اين فعاليت‌ها در تمام ابعاد آن یکی از ویژگی‌های بارز این مدرسه می‌باشد.

کلاس‌های آموزشي در رشته‌های بازیگری، نمایشنامه‌نویسی و گریم در سه ترم : مبتدی، متوسطه و پیشرفته با دروس مشخصي که مورد تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته است برگزار شد و پس از برگزاري آزمون مرتبط با دوره‌هاي مورد اشاره ، مدارک قبولی دوره‌ها با نظارت و تایید مشترک از سوی وزارت‌خانه تقدیم هنرجویان عزیز شد. دروس مورد تدريس در طول سه ترم مبتدی، متوسطه و پیشرفته تحت عنوان‌های مختلف توسط مدیر آموزشگاه جناب آقای ناصر محمدی که از کارگردانان و فیلمنامه نویسان قدیمی است و تعداد زیادی فیلم در قبل و بعد از انقلاب کارگردانی كرده‌اند و همچنين مدرسین آموزشگاه تدوین و پس از تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خدمت  تدریس هنرجویان آموزشگاه قرار گرفت. حدود 110 هنر جو در کلاس‌هاي آموزشگاه سینمایی آرین شرکت كردند و موفق به دریافت مدرک قبولی از آموزشگاه سینمایی شدند مضافاً به اين كه تعدادی از این هنرجویان نيز جذب بدنه سینما شدند اما به علت استیجاری بودن محل آموزشگاه و اتمام دوره قرارداد سه ساله اجاره، مجبور به تخلیه محل آموزشگاه سینمایی شديم با اين حال در تلاش هستيم در آینده‌اي نزدیک مكان جديدي را براي تداوم فعاليت‌هاي آموزشگاه سینمایي تاسيس كنيم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *