مطبوعات

مدیران موسسه فرهنگی هنری آرین‌خو سال‌ها در عرصه مطبوعات میهن‌مان قلم زده‌اند و در کسوت مدیریت تعدادی نشریه نيز فعال بودند و دلبستگی خاصی به فعالیت‌های مطبوعاتی داشته و از خانواده مطبوعات محسوب می‌شوند و در این راستا نيز بخشي از فعالیت‌هاي موسسه را به تولید محتوا و انتشار نشریات به شرح زير اختصاص داده‌اند.

  • روزنامه فضیلت جوانان: اين نشريه قبلا در قالب هفته نامه منتشر می‌شد با اين حال هفته نامه مورد اشاره با درخواست دکتر بهارستانی صاحب امتیاز نشريه و موافقت اداره کل مطبوعات داخلی فعاليت خود را در قالب انتشار روزنامه تداوم  بخشيد و در اين راستا موسسه فرهنگی هنری آرین‌خو با امضاء توافقنامه‌ای با دکتر بهارستانی، صاحب امتیاز روزنامه فضیلت جوانان موظف به تشکیل هیات تحریریه روزنامه شد و هیات سیاستگذاری روزنامه با حضور دکتر بهارستانی و علی آرین‌خو و محسن انوشه تشکیل شد و به اين ترتيب روزنامه فضیلت جوانان در قامت روزنامه به جمع روزنامه‌های کشورمان پیوست.
  • ماهنامه فیلم و سینما: آقای احمدپور از همکاران خوب و قدیمی که مسئولیت ماهنامه فیلم و سینما را عهده‌دار شد و طبق توافقنامه با موسسه فرهنگی هنری آرین‌خو مقرر شد که موسسه فرهنگي هنري آرين‌خو تا پايان مدت توافقنامه، امور فنی نشریه شامل حروف‌چینی و صفحه آرایی و امور تبلیغات نشریه را عهده دار باشد همچنين در تهیه مطالب تحریریه نیز همکاری لازم را به عمل آورد.

متاسفانه چند سالی است که دیگر زنده ياد احمدپور درمیان اصحاب رسانه نیست كه یادش گرامی باد و خدای بیامرزد، چهره‌اي مطبوعاتي که با تمام وجود در خدمت به ورزش مخصوصاً فوتبال فعاليت‌هاي در خور تحسيني داشت.

  • ماهنامه بانوان نور: اين ماهنامه به صاحب امتیازی آقاي حجت الله خطیب در تاریخ 28/8/93 قراردادي فی‌مابین جناب آقای خطیب صاحب امتیاز ماهنامه بانوان نور و علی آرین‌خو مدیر مسئول موسسه منعقد شد و موسسه موظف شد تمام مراحل انتشار نشریه از جمله امور تحریریه، حروف چینی، صفحه آرایی و امور چاپی و توزیع را عهده دار باشد. در اين راستا  آقاي پوریا آرین‌خو براي احراز مدير مسئولي اين ماهنامه به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفي شد و ماهنامه بانوان نور با مدير مسئولي آقاي پوريا آرين‌خو فعاليت خود را آغاز كرد و در اين راستا سياست انتشار ماهنامه بر اساس ارتقا كيفيت محتوا و قالب انتشار مجله متمركز شد و سعي شد كه تريبوني سازنده و پر محتوا و فرهنگي  براي بانوان میهن‌مان باشد و بانوان کشورمان با هر سلیقه‌اي مجال اظهار نظر و بحث و تبادل نظر را در این مجله بانوان با يدیگر داشته باشند.

اما متاسفانه آقای خطیب ناباورانه از دنیای فانی به سوی ابدیت پرکشید، چهره‌اي كه زحمات بسیاری برای ورزش استان تهران متقبل شد و واقعاً منشاء خیر بود ، یادش همیشه گرامی.

4- قسمت مطبوعاتی موسسه هم چنان با تولید مطلب و درج در نشریات به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

تابلوهای دو همگانی
تبلیغات دوچرخه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *